Periyodik Bakım Anlaşması

(Fabrikalar, Hastaneler ve Pos - Otomasyon Sistemlerini Kullanan Firmalar İçin)

Fabrika makinalarının elektronik parçaları, hastane cihazlarının elektronik parçaları ve Pos-Otomasyon sistemini kullanan iş yerleri (Otel, restoran, lokanta, pastane, cafe, cafe-barlar) için  6 aylık veya 1 senelik periyodik bakım anlaşmaları yapılmaktadır.

Periyodik bakım anlaşması yapan firmalar, en ekonomik yoldan, firmalarının önemli bilgilerini, emeklerini, değerli zamanlarını, verimlerini, çok yüksek bedelli iş makinalarını garanti altına alırlar.

Firmaların makinalarında meydana gelen sorunlar veya arızalar, firma için, işlerin tamamen veya kısmen durması anlamına gelir. Buda firmaya emek, zaman, verim ve para kaybı demektir.

Önemli bilgilerinin, emeklerinin ve zamanlarının kaybolmayacağını bilmek, firmaya ve çalışanlarına güven ve rahatlık verir. Her problemde ayrı ayrı teknik servislerin kapısını çalmak çok daha pahalıdır. Bu yüzden 6 aylık veya 1 senelik periyodik bakım anlaşması yapmak, şirketler için çok daha avantajlıdır.

Şirketinizle yapacağımız periyodik bakım anlaşması ile;

  • Tüm problemlerde, bizi 7/24 arayabilir, telefonda teknik destek alabilir veya yerinize gelip probleminizi çözebiliriz.
  • Üzerinde anlaştığımız belli periyotlarda, düzenli olarak tüm sisteminizi kontrolden geçirip, bakım ve onarımlarını yaparız.
  • Bize bildirdikten en fazla 1 iş günü içerisinde sorununuzu çözeriz.